All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Ultra Thin Depth 65mm LED Fabric Light Box Frame 6500K For Store Interior Display
| Light Source: | Folding LED Panel |
|---|---|
| Color Temperature: | 6500K, 8000K |
| Depth: | 65 Mm |
Dia 600mm Round LED Outdoor Light Box LED Blade Sign Double Sided For Shop Advertising
| Another: | Waterproof Box For Outdoor Lights |
|---|---|
| Square Size: | 600 X 600 Mm, 400 X 800 Mm |
| Frame:: | Aluminum |
LSD Double Side 2835SMD led Desktop Light Box Picture Frame Longlife
| LED Source: | Backlit 2835 SMD |
|---|---|
| Work Voltage: | DC 12V Or 24V |
| Application: | Desktop |
80mm Backlit Fabric Light Box Frame 3mx6m Big Format Size LED Illuminated Light Box
| Depth: | 80 Mm |
|---|---|
| LED Source: | Backlit By Folding LED |
| Work Voltage: | DC 12V |
Outdoor backlit 2835 SMD 6500K LED Fabric Light Box Frame For Shop Facade Sign
| Thickness: | 80 Mm |
|---|---|
| LED Source: | Backlit 2835 SMD |
| Work Voltage: | DC 12V |
Suspension Type 9.5mm LED Light Guide Plate 6500K Acrylic LED Shelf Lighting
| Material: | LED, Acrylic, Aluminum, Diffuser Panel |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Thickness: | 9.5mm |
Wall Mounting 9000K LED Fabric Light Box DC12V Single Side Frameless
| LED Source: | Backlit 2835 SMD |
|---|---|
| Work Voltage: | DC 12V Or 24V |
| Color Light: | 9000K |
Outdoor35W 650mm Led Cube Light Box Sign Front Store Hanging 3D LED Shop Display
| Diameter: | 650mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD LED Module |
| Frame: | Aluminum |
Ultra Thin Single Side Crystal Lightbox 2835SMD Led Menu Light Box
| Material: | Acrylic, LED, Aluminum Kits |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black |
| LED Source: | 2835SMD For 2 Sides |
Electric Store LED Textile Light Box , Light Guide Plate Fabric Light Box Frame
| Material: | Aluminum, LED, UV Fabric |
|---|---|
| Depth: | 30 Mm |
| LED Source: | 2835 SMD For 2 Sides |

