All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Remote Controlled Flameless LED Candle Lights , Pillar Flickering LED Commercial Shop Lights
| Material: | LED + Paraffin Wax |
|---|---|
| Color: | Ivory |
| Height Options: | 10 Cm, 12.5cm, 15cm, 17.5cm |
100W 150W Power LED Commercial Lights 90˚ 120° Beam Angle LED High Bay Lamp For Gas Station
| Lamp Type: | LED |
|---|---|
| CCT: | 4000K, 6000K |
| Power: | 150W |
CRI >80 LED Commercial Lights USB Plug Rgb Flexible LED Strip For TV Background
| Material: | LED, MCPCB |
|---|---|
| LED Source: | 5050 SMD |
| Light Color: | RGB, Multi-color |
Freestanding Depth 120mm LED Fabric Light Box Frame 1m x 2m Round Corner
| Depth: | 120 Mm |
|---|---|
| LED Source: | LED Spot Light |
| Work Voltage: | DC 12V |
RoHs Acrylic Led Signage 12 Colors Led Neon Light Signs For Subway
| Color: | Customized Color |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Usage: | Home,bedroom,bar,store,Advertising,shopping Mall |
Custom AC80V-245V LED Outdoor Light Box Signle Sided For Branding
| Product Size: | Customized |
|---|---|
| Frame Material: | Illuminum |
| Product Power: | 40W |
Backlit Halo 3d Illuminated Letter Signage LED Module Lights IP65 80mm
| IP Rate: | IP65 |
|---|---|
| LED Sourice: | LED Module Lights |
| Thickness: | 80 Mm |
Advanced Control System LED Shop Advertising Display with Low Maintenance
| Control System: | Advanced |
|---|---|
| Cost: | Reasonable |
| Type: | LED Shop Display |
CE RoHS Energy Saving LED Blade Sign LED Outdoor Light Box Led Blade Sign
| LED Sourice: | LED Module Lights |
|---|---|
| IP Rate: | IP65 |
| Thickness: | 140 Mm |
SMD2835 SMD3030 LED Fabric Light Box
| Shape: | Rectangle/square Or Custom |
|---|---|
| Power Consumption: | DC 12v Or 24v |
| Product Name: | LED Fabric Light Box |

