All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
High Resolution LED Shop Display with Multiple Interface
| Cost: | Reasonable |
|---|---|
| Brightness: | High |
| Maintenance: | Low |
Side lit 3030 SMD LED Fabric Light Box Display 80mm For Wall Mounting
| Thickness: | 80 Mm |
|---|---|
| LED Source: | Side-lit 3030 SMD |
| Work Voltage: | 12V |
Ceiling Hanging 3014smd LED Crystal Light Box DC12V Slim Light Frame
| Trim Color: | Silver |
|---|---|
| LED Source: | 3014smd, 90LEDs/m |
| Work Voltage: | DC 12V |
Table Or Hanging LED Crystal Light Box 2700K-15000K Indoor Light Box
| Material: | 3MM/5MM/8MM Acrylic, 304/316 Grade Stainless Steel/Aluminum |
|---|---|
| Design And Size: | Customized Design And Size |
| Processing: | Laser Cutting,welding,Polishing,Painting,Assembly & Testing |
2 Sides DC12V LED Slimline Light Box Backlit Snap Frames For Shop Window Display
| Frame Width: | 40 Mm |
|---|---|
| Depth: | 39 Mm |
| LED Source: | 2 Sides Lighting |
Aluminum DC12V 45mm Depth Advertising LED Outdoor Light Box Customized
| Depth: | 45 Mm |
|---|---|
| IP Rate: | IP65 |
| LED Source: | 2835 Smd For Edge Lit |
Leather Cover A4 LED Shop Display 9000K Led Menu Holders For Pub Menu Display
| Material: | PU, LED, Acrylic |
|---|---|
| LED Source: | 2 Sides Edgelit |
| Light Color: | Cold White, 9000K |
595x595Mm LED Shop Display Blue Sky LED Flat Panel Light For Ceiling Decoration
| Size: | 595 X 595 Mm ( 600 X 600) |
|---|---|
| LED Source: | 4014SMD |
| Power: | 36 W |
1200W X 200Hx 80D LED Shop Display 20W Indoor Light Box Single Sided White
| Frame Color: | White, Silver Or Black |
|---|---|
| Side: | Single Sided |
| Application: | Indoor Use |
Depth 8mm 2835SMD LED Backlit Light Box A3 Led Light Box CE Approved
| Depth: | 8 Mm |
|---|---|
| Work Voltage: | 12V |
| Front Trim Color: | Silver |

