All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Depth 90mm B0 B1 LED Outdoor Light Box Double Sided With Swing Open Door
| Portection Rate: | IP65 |
|---|---|
| Front Width: | 60 Mm |
| Depth: | 90mm |
RoHS Wall Mounting A1 LED Crystal Light Box 704 x 951mm Single Sided
| Material: | Acrylic, LED, Steel |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black, White |
| LED Source: | 2 Sides 2835SMD |
Double Sided LED Crystal Light Box A4 A5 Format Size For Countertop Menu Display
| Material: | Acrylic, LED |
|---|---|
| Trim Color: | Silver / White / Black |
| LED Source: | 2 Side 2835SMD Edge-lit |
Water Resistant LED Blade Sign LED Outdoor Light Box Under Awning Light Box
| LED Source: | 2835 SMD |
|---|---|
| Frame: | Aluminum |
| Frame Color: | Silver |
SMD2525 P4 Full Color LED Screen Sign DC5V With 3G Remote Control LED Shop Display
| Pixel Pitch: | 4 Mm |
|---|---|
| LED Type: | SMD 2525 |
| Pixel Density: | 62500 Pixels/sq.m |
Depth 30mm 8000K LED Fabric Light Box Textile Frame For Restaurant Menu Board
| Depth: | 30 Mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Work Voltage: | 12V |
0.3~0.8mm Illuminated El Led Panel Sound Control EL Film Sign LED Shop Display
| Size: | A5 A4 A3 A2 A1 |
|---|---|
| Poster Thickness: | 0.3~0.8 Mm |
| Work Voltage: | 12V |
Multi Color LED Shop Display 0.3~0.5mm El Backlight Panel Super Brightness
| Size: | A6 A5 A4 A3 A2 A1 A0 |
|---|---|
| Poster Thickness: | 0.3~0.5 Mm |
| Work Voltage: | 12V Or AC 100~240V |
Acrylic Led Signage LED Neon Light Cat Multiple Colors Signs For Bed Room
| Color: | Customized Color |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Usage: | Home,bedroom,bar,store,Advertising,shopping Mall |
220-240V Neon Open Sign LED Neon Light Signs With Backing For Clothes Shop
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Input Voltage: | 220-240V |

