All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Round Corner A4 210x297mm LED Crystal Light Box With Wire Hanging System
| Front Width Edge: | 22 Mm |
|---|---|
| Edge Color: | Silver |
| Depth: | 10 Mm |
EL Light Panel DC12V 24V Flashing LED Fabric Light Box Aluminum Framed
| Size: | A0, A1, A2 |
|---|---|
| Material: | Aluminum, LED, Textile |
| Work Voltage: | DC 12V / 24V |
10.8 Watt 8mm A1 A2 Led Acrylic Light Box Single Sided For Shop Poster Display
| Material: | LED, Acrylic, Chroming Bolts |
|---|---|
| Trim Color: | Silver (grey) |
| LED Source: | 2835 SMD For Length Sides |
Dual Sided Depth 200mm LED Outdoor Light Box DC12V Waterproof For Street
| Depth: | 200mm |
|---|---|
| IP Rate: | IP65 |
| LED Source: | 2835 Smd For 2 Length Sides |
Customized 2835 SMD LED Shop Display 8.5" X 11" Illuminated LED Menu Book
| Material: | PVC, Acrylic, LED |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Light Color: | Coold White |
Double Graphic Smd3014 LED Crystal Light Box 15w Advertising Light Box
| Trim Color: | Silver |
|---|---|
| LED Source: | 3014smd, 90LEDs/m |
| LGP: | 6 Mm Silk Screen Dots Printed |
P25 RGB LED Shop Display LED Pharmacy Cross Sign WiFi Control Double Sided
| Size: | 900 X 900 Mm |
|---|---|
| Work Voltage: | DC12V |
| Control: | Net Cord, Wi-Fi Control |
AC 85 - 245V LED Panel Ceiling Lights , Dimmable Office LED Ceiling Down Light
| Power: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| LED Source: | 5630 SMD |
| Lamp Body: | Aluminum |
45mm Backlit LED Fabric Light Box 100000hrs Single Sided Rectangle Shape
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 45mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |

