All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Portrait View 9mm LED Crystal Light Box RGB Color Background With Cable System
| Material: | Acrylic, LED |
|---|---|
| Trim Color: | Silver |
| LED Source: | 2835SMD For 2 Length Sides |
Indoor Advertising LED Crystal Light Box 8mm A1 A2 With LED Scrolling Text Sign
| Material: | Acrylic, LED, Steel |
|---|---|
| Trim Color: | Silver |
| LED Source: | 2835SMD For 2 Length Sides |
Ultra Thin 12W-120W LED Crystal Light Box Magnetic With Single Cable Hanging System
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Life Span: | More Than 100000hrs |
| Shape: | Rectangle Or Customised |
Single Sided 45W Brand LED Outdoor Light Box Sign LED Blade Sign
| Size: | Customized |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Frame: | Aluminum |
Electric Store LED Textile Light Box , Light Guide Plate Backlit Slim Light Box
| Material: | Aluminum, LED, UV Fabric |
|---|---|
| Depth: | 30 Mm |
| LED Source: | 2835 SMD For 2 Sides |
DC 12V / 24V LED Fabric Light Box Frame For Garment Clothes Store Display
| Material: | Aluminum, LED, UV Fabric/textile |
|---|---|
| Depth: | 30 Mm |
| LED Source: | 2835 SMD As Edge-lit |
9000K LED Fabric Light Box 45mm Thickness
| Thickness: | 45 Mm |
|---|---|
| LED Source: | Backlit 2835 SMD |
| Work Voltage: | DC 12V Or 24V |
Ultra Thin 40mm LED Crystal Light Box Super Bright A3 Size Wall Hanging
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 40mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
6500K Edge Lit LED Fabric Light Box Frame SEG Backlit Display
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
Cool White 8000K SMD2835 LED Crystal Light Box Display Store Display Sign
| Material: | Acrylic, LED, Brass Kits |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black |
| LED Source: | 2835 SMD For 1 Sides |

