All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Multi Color Art Design Led Neon Signs For Christmas Festival Decoration Lights Custom Neon Sign
| Material: | LED Neon Flex, Acrylic |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Light Color: | Multi-color |
Shopping Mall 6000K Illuminated Poster Case A1 Backlit Frame 23w
| Material: | LED, Aluminu Profile, Acrylic |
|---|---|
| Lighting: | LED Edge-lit 3014SMD |
| Light Color: | Pure White 6000K |
RGB Color Remote Control LED Channel Letter Signs For Restaurant Illuminated Signage
| Material: | LED Neon Flex, Acrylic |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Light Color: | RGB Neon |
Kid Or Children Gift Customerized Ball LED Neon Sign Indoor Decoration Acrylic DC12V
| Application: | Indoor Outdoor,Outdoor Shopping Mall/ Hotel Etc |
|---|---|
| Product Name: | Customized Advertising Led Sign Letter,neon Letter Sign,custom Led Flex Neon Lighting Clothing Store Sign From China,custom Made Neon Light Signs,custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED,led Neon Flex 12v |
Jewellery Repair Or Shoe Repair Customerized LED Neon Sign Indoor Decoration Acrylic DC12V
| Application: | Indoor Outdoor,Outdoor Shopping Mall/ Hotel Etc |
|---|---|
| Product Name: | Customized Advertising Led Sign Letter,neon Letter Sign,custom Led Flex Neon Lighting Clothing Store Sign From China,custom Made Neon Light Signs,custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED,led Neon Flex 12v |
Bank ATM Customerized LED Neon Sign Indoor Decoration Acrylic DC12V
| Application: | Indoor Outdoor,Outdoor Shopping Mall/ Hotel Etc |
|---|---|
| Product Name: | Customized Advertising Led Sign Letter,neon Letter Sign,custom Led Flex Neon Lighting Clothing Store Sign From China,custom Made Neon Light Signs,custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED,led Neon Flex 12v |
Retail Store Single Sided 6500K B1 B2 Fabric Trimless Fabric Frame 28mm Depth
| LED Source: | 2835 SMD |
|---|---|
| Work Voltage: | DC 12V |
| Color Temperature: | 6500K, Others Is Available |
Fabric Light Box Frame Tension Frames 100000hrs Tension Fabric Trade Show Displays LED Backlit Fabric Frame
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
Pink Flex Signage Neon Letter Signs With Clear Backing For Company Wall Custom Neon Sign
| Another Name: | Exterior LED Neon Lights |
|---|---|
| Item Type: | Neon Light |
| Work Lifetime: | 50000 Hours |
Mirror Polished Depth 61mm Side Lit Channel Letters Customized Design
| Material: | Acrylic, Stainless Steel, LED Light |
|---|---|
| LED Chip: | Epistar |
| Work Voltage: | 12V Or 24V |

