All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Commercial 20W 24W 1800LM LED Display Arm Lights For Trade Show
| LED Source: | 5630 Smd |
|---|---|
| Light Color: | White (6500K) |
| Luminous Flux: | 1800LM |
Dimmable DC12V Slim LED Flat Panel Light 595x595mm With Constant Current Input
| Size: | 595 X 595 Mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835SMD |
| Power: | 40W |
595x595mm 40W Flat LED Light Guide Plate For Factory Warehouse Ceiling
| Size: | 595 X 595 Mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835SMD |
| Power: | 40W |
DC12V Free Standing Lightbox 8000K Cool White Restaurant Light Box Signs
| Material: | Aluminum, LED, Fabric |
|---|---|
| Depth: | 160mm |
| LED Source: | 3030 SMD For 2 Length Sides |
B1 706 X 1000mm Advertising LED Poster Stand
| Material: | Aluminum, Acrylic, LED, Plastic |
|---|---|
| Size: | B1 (706 X 1000 Mm) |
| Lighting: | LED For 2 Sides |
706x500mm Double Sided LED Poster Stand A Shaped Aluminium Frame
| Material: | Aluminum, Acrylic, LED, PVC |
|---|---|
| Size: | A1 |
| Lighting: | LED For 2 Sides |
High Brightness 12V 2835smd A3 A4 A5 Led Light Box For Crystal Display
| Material: | Acrylic, LED, Satin Steel |
|---|---|
| Trim Color: | Silver / White / Black |
| LED Source: | 2835smd, 90LEDs/m |
A0 841x1189mm Poster 6000K Solar Powered LED Signs Billboard For Street
| Material: | Aluminum, LED, Tempered Glass |
|---|---|
| LED: | 2835smd Strips |
| Light Color: | Day Light White 6000K |
L Shape A3 A4 A5 Desktop Light Box 8000K Led Light Menu Board
| Material: | Acrylic, LED, Aluminum Sheet |
|---|---|
| Trim Color: | Silver / White / Black / Red |
| LED Source: | 2835smd, 90 LEDs/m |
A4 A5 Backlit Led Menu Boards For Restaurants
| Material: | PU, LED, Acrylic |
|---|---|
| LED Source: | 2 Sides Edge-lite 2835 SMD |
| Light Color: | Cool White |

