All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led shop lights ] match 328 Products.
Single Sided A1 594x841mm LED Clip Frame Edge Lit Poster Frames DC12V
| Frame Width: | 30 Mm |
|---|---|
| Depth: | 18 Mm |
| LED Source: | LED Side-lit |
841x1189mm A0 Led Backlit Poster Display Sign Board With Hooks
| Frame Width: | 30 Mm |
|---|---|
| Depth: | 22 Mm |
| LED Source: | 2 Length Sides LED Edge-lit |
Ipad Style Lighted LED Poster Frames 2800LUX Brightness For Wall Graphic Display
| Front Width Edge: | 30 Mm |
|---|---|
| Edge Color: | Black / Silver |
| Depth: | 14 Mm |
Ultra Thin IP67 40mm Lockable Light Box / Waterproof Outdoor Light Box
| Portection Rate: | IP55 |
|---|---|
| Front Width: | 40 Mm |
| Depth: | 40 Mm |
length 1000mm 6500K LED Light Guide Plate
| Material: | Aluminum, LED, Acrylic, PC Film |
|---|---|
| LED Source: | 2835 Smd For Side Lit |
| Thickness: | 8 Mm Or 10 Mm |
Neuture White 6500K Led Backlit Letter Sign IP65 Lighted Channel Letters
| Work Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Usage: | Indoor Or Outdoor |
| Material: | Acrylic, LED, Stainless Steel |
OEM A2 A3 Size LED Poster Frame Light Box Shiny Silver With Clip Open
| Frame Width: | 25 Mm |
|---|---|
| Depth: | 20 Mm |
| LED Source: | 2 Sides LED Edge-lit |
Custom Made Open Neon Acrylic Sign Led Custom Neon Light Sign 3d Letters
| Work Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Usage: | Outdoor |
| Material: | Stainless Steel , Acrylic, LED |
Door Open Depth 45mm A0 A1 Led Lightbox Commercial Light Box Signs DC12V
| Depth: | 45 Mm |
|---|---|
| IP Rate: | IP65 |
| LED Source: | 2835 Smd For 2 Sides |
Shop Advertising OEM ODM LED Neon Sign Lighted Blue And Red Letters
| LED Source: | 2835 SMD |
|---|---|
| Shape: | Customized Shape |
| Work Voltage: | DC12V |

