All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led light box panels ] match 111 Products.
Aluminum Ultra Slim smd2835 Led Backlit Poster Frame For Indoor Poster Display
| Material: | Aluminum, LED, Acrylic, Diffusion Film |
|---|---|
| LED Source: | 2835 Smd LED Rigid Bar |
| Poster Size: | A0, A1, A2, A3, A4 Others Is Available |
Edge Lit LED Textile Frame SEG Backlit Display Fabric Light Box Frame
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
AC 85 - 245V LED Panel Ceiling Lights , Dimmable Office LED Ceiling Down Light
| Power: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| LED Source: | 5630 SMD |
| Lamp Body: | Aluminum |
Free Standing Street 6500K Solar Powered LED Signs 1500LUX Brightness Dual Sided
| Material: | Steel, LED, Acrylic, Solar Panel |
|---|---|
| LED: | 2835SMD For 2 Sides |
| Light Color: | 6500K |
IP68 2.3~3mm Flexible Curved Acrylic Led Backlight Panel For Advertising
| Color: | Customized Color |
|---|---|
| Keyword: | Flexible Lighting Pane |
| Usage: | Advertising,shopping Mall,supermarket |
CE ROHS 4mm Pmma Light Guide Plate Lgp Light Indoor Using In Subway
| Color: | Customized Color |
|---|---|
| Size: | Custom Size Accepted |
| Usage: | Advertising,shopping Mall,supermarket |
Backlit 30mm Thickness SEG Fabric Lightbox low flickering
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
Customized 13 By 23 LED Neon Signs Hanging 3D Letter Sign Energy Saving
| Other Name: | Neon Business Sign |
|---|---|
| Application: | Indoor Or Outdoor |
| Color: | 12 Colors |
Wall Mounting High Brightness 8000K Tension Fabric Lightbox
| Name: | Tension Fabric Light Box |
|---|---|
| Color Temperature: | 8000K As Default |
| Depth: | 65 Mm |
Store LED Neon Signs Colorful Word Neon Light 6mm 8mm Stirp type
| Material: | LED, PVC |
|---|---|
| Color: | Various Choices |
| Waterproof: | IP20 Or IP65 |

