All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led light box panels ] match 111 Products.
32mm width LED Poster Stand Display Pavement Sign Board For Advertising
| Size: | A1, B1 |
|---|---|
| Material: | LED, Acrylic, Aluminum |
| Work Voltage: | 12V |
A1 B2 Smd2835 LED Outdoor Poster Display Stand Rechargeable DC12V
| Size: | A1, B2 |
|---|---|
| Material: | Aluminum, LED, Acrylic |
| Work Voltage: | DC 12V |
Dimmable DC12V Slim LED Flat Panel Light 595x595mm With Constant Current Input
| Size: | 595 X 595 Mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835SMD |
| Power: | 40W |
595x595Mm LED Shop Display Blue Sky LED Flat Panel Light For Ceiling Decoration
| Size: | 595 X 595 Mm ( 600 X 600) |
|---|---|
| LED Source: | 4014SMD |
| Power: | 36 W |
Kid Or Children Gift Customerized Ball LED Neon Sign Indoor Decoration Acrylic DC12V
| Application: | Indoor Outdoor,Outdoor Shopping Mall/ Hotel Etc |
|---|---|
| Product Name: | Customized Advertising Led Sign Letter,neon Letter Sign,custom Led Flex Neon Lighting Clothing Store Sign From China,custom Made Neon Light Signs,custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED,led Neon Flex 12v |
Jewellery Repair Or Shoe Repair Customerized LED Neon Sign Indoor Decoration Acrylic DC12V
| Application: | Indoor Outdoor,Outdoor Shopping Mall/ Hotel Etc |
|---|---|
| Product Name: | Customized Advertising Led Sign Letter,neon Letter Sign,custom Led Flex Neon Lighting Clothing Store Sign From China,custom Made Neon Light Signs,custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED,led Neon Flex 12v |
Bank ATM Customerized LED Neon Sign Indoor Decoration Acrylic DC12V
| Application: | Indoor Outdoor,Outdoor Shopping Mall/ Hotel Etc |
|---|---|
| Product Name: | Customized Advertising Led Sign Letter,neon Letter Sign,custom Led Flex Neon Lighting Clothing Store Sign From China,custom Made Neon Light Signs,custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED,led Neon Flex 12v |
Desktop Electroluminescent Illuminated Poster Display 360 Degree Flexible
| Size: | Customized |
|---|---|
| Poster Thickness: | 0.3~0.8 Mm |
| Work Voltage: | 12V |
Rectangle Frameless SEG Fabric Frames 30cm Thickness SEG Backlit Display
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
Shopping Mall 6000K Illuminated Poster Case A1 Backlit Frame 23w
| Material: | LED, Aluminu Profile, Acrylic |
|---|---|
| Lighting: | LED Edge-lit 3014SMD |
| Light Color: | Pure White 6000K |

