All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led light box panels ] match 111 Products.
Ceiling Hanging 3014smd LED Crystal Light Box DC12V Slim Light Frame
| Trim Color: | Silver |
|---|---|
| LED Source: | 3014smd, 90LEDs/m |
| Work Voltage: | DC 12V |
6500K Edge Lit LED Fabric Light Box Frame SEG Backlit Display
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
Portrait View 9mm LED Crystal Light Box RGB Color Background With Cable System
| Material: | Acrylic, LED |
|---|---|
| Trim Color: | Silver |
| LED Source: | 2835SMD For 2 Length Sides |
OEM A2 A3 Size LED Poster Frame Light Box Shiny Silver With Clip Open
| Frame Width: | 25 Mm |
|---|---|
| Depth: | 20 Mm |
| LED Source: | 2 Sides LED Edge-lit |
Cool White 8000K LED Crystal Light Box A2
| Material: | Acrylic, LED, Brass Kits |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black |
| LED Source: | 2835 SMD For 2 Sides |
Depth 8mm Led Poster Light Box Edge Lit
| Material: | Acrylic , LED , Steel |
|---|---|
| Lighting: | 2 Length Sides LED Edge-lit |
| Depth: | 8 Mm |
RoHS Wall Mounting A1 LED Crystal Light Box 704 x 951mm Single Sided
| Material: | Acrylic, LED, Steel |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black, White |
| LED Source: | 2 Sides 2835SMD |
Advertising Magnetic 18mm Light Up Poster Box DC12V With LED Scrolling Text Sign
| Material: | Aluminum, Acrylic, LED Module |
|---|---|
| Lighting: | 2 Sides LED Edge-lit |
| Depth: | 18 Mm |
Double Side 260 x 347mm LED Crystal Light Box 8000K Cool White
| Material: | Acrylic, LED, Aluminum Kits |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black |
| LED Source: | 2835SMD For 2 Sides |
Edge - Lit Fabric Light Box 2835 SMD LED Source Double Side For Retail Shop Silicone Edge Graphic Frame Sign
| Material: | Aluminum, Fabric, LED |
|---|---|
| Depth: | 65mm, 80 Mm |
| LED Source: | 2835 SMD For Edge-lit |

