All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led light box panels ] match 111 Products.
High Brightness 12V 2835smd A3 A4 A5 Led Light Box For Crystal Display
| Material: | Acrylic, LED, Satin Steel |
|---|---|
| Trim Color: | Silver / White / Black |
| LED Source: | 2835smd, 90LEDs/m |
cool white Thickness 8mm Acrylic LED Light Box For Crystal Display
| Material: | Acrylic, LED, Steel |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black, White |
| LED Source: | 2 Sides 2835SMD |
10mm Thickness Removable LED Light Box For Crystals cool white 3000~8000K
| Material: | Acrylic, LED, Chroming Kits |
|---|---|
| Trim Color: | Silver / Black |
| LED Source: | 2835SMD For 2 Length Sides |
DC 12V / 24V LED Fabric Light Box Frame For Garment Clothes Store Display
| Material: | Aluminum, LED, UV Fabric/textile |
|---|---|
| Depth: | 30 Mm |
| LED Source: | 2835 SMD As Edge-lit |
PMMA Ultra Thin Led Light Box Hided Cable Crystal Lightbox For Barber Shop
| Material: | LED, PMMA |
|---|---|
| LED: | 3629SMD For 2 Sides |
| Light Color: | 8000K Cool White |
28mm Depth Thin SEG Backlit Frame On / Off Switch For Art Show And Exhibition Fabric Light Box Frame
| Depth: | 28mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Work Voltage: | DC 12V |
Diameter 600mm 800mm Round Led Light Box Sign outdoor With LGP 6mm Laser Dots
| Trim Color: | Grey, Black, White |
|---|---|
| LED Source: | SMD2835 |
| LGP: | 6 Mm Laser Dots |
Ultra Thin 12W-120W LED Crystal Light Box Magnetic With Single Cable Hanging System
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Life Span: | More Than 100000hrs |
| Shape: | Rectangle Or Customised |
Ultra Thin 40mm LED Crystal Light Box Super Bright A3 Size Wall Hanging
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 40mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
10.8 Watt 8mm A1 A2 Led Acrylic Light Box Single Sided For Shop Poster Display
| Material: | LED, Acrylic, Chroming Bolts |
|---|---|
| Trim Color: | Silver (grey) |
| LED Source: | 2835 SMD For Length Sides |

