All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led light box panels ] match 111 Products.
Extremely Thin Rectangle LED Frameless Fabric Light Box For Garment Store
| Name: | LED Frameless Fabric Light Box |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
80mm Led Backlit Panel Light Box Shop front Display 6500K For Restaurant Front
| LED Sourice: | LED Module Lights |
|---|---|
| IP Rate: | IP65 |
| Thickness: | 80 Mm |
ISO9001 Led Advertising Light Box DC12V Single Sided Light Box
| Originl Place: | Xiamen, China |
|---|---|
| Shape: | Customized Shape |
| Product Name: | Frameless Fabric Led Slim Light Box |
30mm SEG Led Frameless Fabric Light Box
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |
AC110V-220V LED Crystal Light Box 5W High Brightness Led Picture Frame
| Material: | Acrylic, LED, Satin Steel |
|---|---|
| Trim Color: | Silver / White / Black |
| LED Source: | 2835smd, 90LEDs/m |
Clip Frame 118mm Width LED Fabric Light Box IP55 Single Sided DC12V
| Thickness: | 100 Mm |
|---|---|
| Front Width: | 118 Mm |
| Work Voltage: | DC 12V |
Ultra Thin Depth 65mm LED Fabric Light Box Frame 6500K For Store Interior Display
| Light Source: | Folding LED Panel |
|---|---|
| Color Temperature: | 6500K, 8000K |
| Depth: | 65 Mm |
IP65 Foldable Illuminated LED Fabric Light Box 3x6m For Store Interior Decoration
| Thickness: | 90 Mm |
|---|---|
| Front Width: | 65 Mm |
| Work Voltage: | DC 12V |
Cool White 8000K SMD2835 LED Crystal Light Box Display Store Display Sign
| Material: | Acrylic, LED, Brass Kits |
|---|---|
| Trim Color: | Silver, Black |
| LED Source: | 2835 SMD For 1 Sides |
40mm Thickness Textile Light Box Backlit Fabric Lightbox For Garment Store Display
| Place Of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 40mm |
| Life Span: | More Than 100000hrs |

