All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led scrolling message board ] match 6 Products.
White Color LED Sign Board , Net Cord Control LED Scrolling Message Board For Advertising
| Material: | Aluminum Or Iron Cabinet, P10 LED Module |
|---|---|
| Work Voltage: | DC12V |
| Control: | USB, SD Card, Net Cord, Wi-Fi |
7.62 Pixel Soft Design Programmable LED Flexible Message Scrolling Signage Board LED Shop Display
| Module Resolution: | 16 X 64 Pixels |
|---|---|
| Module Dimension: | 122mm X 488mm |
| Pixel Density: | 17200 Pixels/sq.m |
Rechargable Blue Red Yellow Programmable LED Name Badge Sign In Worldwide Languages
| Size: | 94 X 30 X 7 Mm |
|---|---|
| Work Voltage: | 5V |
| Battery: | The Lithium Battery 300MA |
Waterproof LED Shop Display P10mm Led Moving Message Display Board
| Material: | Aluminum , LED Light |
|---|---|
| Color: | Red |
| Usage: | Semi-outdoor |
IP65 Outdoor Programmable Scrolling Led Sign P10
| Material: | Aluminum Or Iron Cabinet, LED Module |
|---|---|
| Work Voltage: | DC12V |
| Control: | USB, SD Card, Net Cord, Wi-Fi |
Advertising Magnetic 18mm Light Up Poster Box DC12V With LED Scrolling Text Sign
| Material: | Aluminum, Acrylic, LED Module |
|---|---|
| Lighting: | 2 Sides LED Edge-lit |
| Depth: | 18 Mm |
1

