All Products
-
Ms.Natalie from AustraliaWe received the neon signs and we love them. -
Mr. Jason from CanadaWe do receive the package, and appreciated to view the good quality finish, will let you know as soon as something comes up. -
Mr. Mark from UKThanks for perfect previous job, we are ready to send you a new PO , as attched.
Keywords [ led ] match 371 Products.
Rechargable Blue Red Yellow Programmable LED Name Badge Sign In Worldwide Languages
| Size: | 94 X 30 X 7 Mm |
|---|---|
| Work Voltage: | 5V |
| Battery: | The Lithium Battery 300MA |
P6 LED Poster Stand Display 1728x768mm Size Graphic Screen Display For Street Poles
| Size: | 1728 X 768 X 65 Mm ( H X W X D ) |
|---|---|
| Pixels: | 6 Mm |
| Function: | Video, Image, Text |
Depth 30mm 8000K LED Fabric Light Box Textile Frame For Restaurant Menu Board
| Depth: | 30 Mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Work Voltage: | 12V |
Poster Size A0 A1 A2 Led Lightbox DC12V Outdoor Led Sign Box 45mm Depth
| Depth: | 45 Mm |
|---|---|
| IP Rate: | IP65 |
| LED Source: | 2835 Smd For 2 Sides |
Aluminum DC12V 45mm Depth Advertising LED Outdoor Light Box Customized
| Depth: | 45 Mm |
|---|---|
| IP Rate: | IP65 |
| LED Source: | 2835 Smd For Edge Lit |
Single Sided 45W Brand LED Outdoor Light Box Sign LED Blade Sign
| Size: | Customized |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Frame: | Aluminum |
Table Or Hanging LED Crystal Light Box 2700K-15000K Indoor Light Box
| Material: | 3MM/5MM/8MM Acrylic, 304/316 Grade Stainless Steel/Aluminum |
|---|---|
| Design And Size: | Customized Design And Size |
| Processing: | Laser Cutting,welding,Polishing,Painting,Assembly & Testing |
Wall Mount 2835SMD LED Outdoor Garden Light Boxes LED Blade Sign For Advertising
| Name: | Outdoor Garden Light Boxes |
|---|---|
| LED Source: | 2835SMD |
| Work Voltage: | 12V Or 24V |
28mm Depth Thin LED Fabric Frame On / Off Switch For Art Show And Exhibition
| Depth: | 28mm |
|---|---|
| LED Source: | 2835 SMD |
| Work Voltage: | DC 12V |
Water Resistant LED Blade Sign LED Outdoor Light Box Under Awning Light Box
| LED Source: | 2835 SMD |
|---|---|
| Frame: | Aluminum |
| Frame Color: | Silver |

